Toyota US Woordfees Adviesraad ​

Rudolf Gouws (Voorsitter)


Pietman Retief

Prof. Nico Koopman

Isabel Verwey


Dr. Leslie van Rooi

Danie Fölscher

Martie Retief-Meiring


Annemi Murray

Die Toyota US Woordfeesspan

Saartjie Botha

Direkteur: Toyota US Woordfees & Wow

ssb@sun.ac.za

Marlise Serfontein

Bestuurder: Borgskappe, bemarking en handelsmerk

marlises@sun.ac.za

Corné Kruger

Kunstenaarskommunikasie en administrasie
Logistieke koördineerder: Universiteitskoor Stellenbosch

​wf2020@sun.ac.za

Danie Marais

Publisiteit en filmfees

danie_marais@sun.ac.za

Lishen Chetty

Finansiële bestuurder

lchetty@sun.ac.za

Brechmari van Wyk

Tegniese koördineerder

bvanwyk@sun.ac.za

Chimeney van Graan

Assistent en Computicket

chimeney@sun.ac.za

Dirkie van der Merwe

Logistieke koördineerder

porra2@dpk.co.za

Olivia Wallow

Assistent en Computicket

fees@sun.ac.za

Corinne Harmsen

Senior departementele beampte

ch@sun.ac.za

WOW-personeel

Fiona van Kerwel

Projekbestuurder: WOW

fionac@sun.ac.za

Leandrei Kipido

Administratiewe beampte

ltk@sun.ac.za

Wilderene Groenewald

Finansiële beampte

wilderene@sun.ac.za

Cherelle September

Kultuurprojekte

cas@sun.ac.za

Jeneen Wallow

Studentewerwing

jmw@sun.ac.za

Marlene Hendrikse

Leesprojekte

marleneh@sun.ac.za

Shireen Crotz

Sanlam WOW-Spelfees

sac@sun.ac.za